Aleksandra Prijović je otkrila da njena i Filipova nasljednica, mala Arija danas puni osam mjeseci i imaju razlog za slavlje u porodici. Tim povodom se oglasila i majka Filipa Živojinovića koja je podijelila fotografiju svoje unuke.
Mala Aria je sjedila u dječijim kolicima obučena u roze, dok je plišanog zeku držala u rukama.
– Beba danas puni osam mjeseci. Teško mi je da je ostavim i odem na nastup, ali to je posao. Možda znači što ne idem svakog dana na posao, ali opet odem dva tri sata do studija. Filip mi pomaže, i njegova majka i moja majka – rekla je Aleksandra Prijović, prenosi Blic.
Aleksandra Prijović se porodila 3. septembra i na svijet donijela kćerku kojoj su ona i Filip dali moćno ime. Arija ili Aria je uobičajen naziv u persijskom govornom području i Indiji. Njegovo značenje je “plemenito”, “časno” ili “čisto”.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.