Sada je Toma pokazao kako njih dvoje provode vrijeme pred praznike, a Nadežda je pozirala sa osmijehom pored ogromne jelke.
Ona ne krije koliko ju je majčinstvo i brak promijenilo, a kako kaže, sa Tomom je konačno pronašla mir.
“Godinu dana sam išla na psihoterapije”
Podsjetimo, Nadežda je jednom prilikom otkrila kako je shvatila da ima problema sa alkoholom.
– Prije pjevanja sam se bavila odbojkom, ali me sport nije pretjerano interesovao. Više mi je prijala kafana nego teren. Ja ne umijem da pijem i jednostavno nisam znala za mjeru. Nikada nisam bila pijana, ali kada sjednem i počnem, uvijek bih “prepila”… Podršku sam imala od porodice i zajedno smo išli na psihoterapiju dobrih godinu dana – rekla je ona tada za Informer i dodala:
– Ispostavilo se da nije bio problem samo u alkoholu, već da sam ja vrlo anksiozna i plašljiva, iako ponekad djelujem sasvim drugačije. Žestoko piće je sada iza mene i već pet godina nisam popila nijednu kap alkohola – rekla je ona.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.