Kako je Nadica bila odsutna, on je odlučio da joj tortu, dekoraciju i balone ostavi na stolu, a osim toga pjevačica je od njega dobila telefon.
Presrećna Nadica Ademov je bila oduševljena i svom mužu se zahvalila javno te je sa pratiocima podijelila kako je to izgledalo.
– Hvala ti ljubavi moja – napisala je Nadica preko slike.
Inače, Nadici suprug ispunjava sve želje, a nedavno je otkrila da često dobila poklone od njega, te joj kolekcija tašni vrijedi 30.000 evra.
– Nadica je vrijedno radila, pa to nikad nije bio problem. Ona voli da potroši na dobru cipelu, 30.000 evra i više vrijedi njena kolekcija, a uvijek i ima podršku od supruga koji je hrabri da uvijek zbog posla kojim se bavi i treba da se oblači moderno – rekao nam je izvor blizak pjevačici, piše Grand.
Nadica je nedavno otkrila i da njen muž voli njena izazovna izdanja i kada nosi kratko.
– Ja sa njim imam jedan veliki problem, on od mene traži da se ja provokativno oblačim, nema veze sa nastupima to, nego ovako generalno. To je lijepo, ali ja sam protivnik toga, jer ja volim kad sam u kući da sam u trenerci i da me ništa ne stiska – rekla je Nadica.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.