Nakon ustaškog divljanja u Zagrebu, Marko Perković je zakazao kocert i u Sinju na dan zločinačke Oluje.
– Mi se razmontiravamo, idemo u Sinj, tovarimo opremu i premještamo je u Sinj. Sve ovo iz Zagreba ide u Sinj i biće još jedno “domoljubno okupljanje 4. avgusta”. Gradske službe, javno preduzeće Zrinjevac dobro je dio hipodroma očistilo, nema mrtvih, nema leševa, nema tragova, na žalost onih koji su dizali histerije, Bogu hvala, sve je dobro. On i svi mi s njim presrećni smo, zadovoljni, prikazali smo da i mala Hrvatska u svijetu koncertne industrije može raditi velike stvari, svjetske stvari – rekao je Zdravko Barišić, menadžer Marka Perkovića Tompsona, nakon koncerta u Zagrebu, prenosi Blic.
“Možemo očekivati izmjene u set listi”
Za ovaj događaj u Sinju je, kako prenosi hrvatski mediji, pušteno u prodaju 150.000 ulaznica.
– Produkcijski, koncert na dalmatinskom hipodromu u Sinju biće na visini koncerta u Zagrebu. Ponosni smo na kvalitet rasvjete, sadržaja koja je na najvećoj svjetskoj visini, naravno uz pozornicu, pirotehniku i dronove, nadamo se da ćemo još jednom stvoriti nezaboravne scene. Možemo očekivati izmjene u set listi s obzirom na to da je koncert u Dalmatinskoj zagori pred obilježavanje Oluje – izjavio je Mirko Gudelj iz organizacijskog tima, prenosi HRT.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.