Marko i Goga potpisali su papire za razvod braka, a sada se pjevačica oglasila za Blic.
Goga se nakon suda vratila u dom i odmah posvetila obavezama vezanim za djecu.
– Da, tačno je danas smo potpisali papire za razvod braka, sa djecom sam u kući, obaveze, u gužvi sam. Čujemo se drugi put – rekla je ona.
Da podsjetimo, brak estradnog para propao je nakon Markove prevare.
– Uspjeli su, preko advokata, da se dogovore oko svih detalja, kako bi mogli sporazumno da se razvedu. Djeca će, naravno, živjeti sa Gogom. Čeka se još potvrda suda i onda će oboje biti slobodni. Goga zaista jedva čeka da se sve završi – rekao je izvor blizak pjevačici Gorani Gačić i pjevaču Marku Gačiću.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.