Dara Bubamara je prva stala da da pojedinačnu izjavu za medije, a Vesna i Đole su se naljutili, pa su se odmah pokupili i otišli.
Dara je nakon tog njihovog poteza uživala u koktelu, a za Blic je kratko poručila:
– Znate onu moju pjesmu što ide: “To je samo ljubomora”. Mora da se pomiri sa tim da sam ja zvijezda. Ja sam došla da ispoštujem. Ljubomora nije dobra inače – rekla je Dara.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.