Dana 18.08.2025.godine potpisali ste sporazum o privremenoj obustavi štrajka i isplatama zaostalih plata radnicima ŠG „Oštrelj-Drinić”.
Jedan dio sporazuma je ispoštovan, tačnije junska plata je isplaćena 19.08.2025.godine. Za drugi dio dogovora, isplata julske plate, obećana je da se isplati do kraja mjeseca avgusta tekuće godine – navodi se u saopštenju.
Kako ističu iz ove organizacije radnici će nastaviti štrajk u ponedeljak 01.09.2025.godine ukoliko se ne ispuni drugi dio sporazuma, piše BN.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.