Zabava

"Ostala sam mu dužna" Ana Sević progovorila o odnosu sa Sašom Popovićem, pa otkrila do sada NEPOZNATE DETALJE u javnost

Ana Sević proslavila se kao pjevačica u Zvezdama Granda nakon čega je uplovila i u voditeljske vode, a mnogi se i dalje pitaju da li planira da se vrati na pjevačku scenu o čemu je gvoorila u emisiji Grand specijal.

"Ostala sam mu dužna" Ana Sević progovorila o odnosu sa Sašom Popovićem, pa otkrila do sada NEPOZNATE DETALJE u javnost
FOTO: PINK / SCREENSHOT

Ona je rekla:

– Zavisi od trenutka. Odavno sam se povukla sa ove pjevačke scene i na kraju sam mnogo duže voditelj nego što sam radila, ali muzika je moja ljubav i zasita to će zauvek tako ostati, ali situacija je takva da želim da se maksimalno potrudim svojoj djeci– iskrena je voditeljka.

I dok se mnoge pjevačice vrate javnom poslu ubrzo nako porođaja, Ana ne želi da zapostavlja svoje porodične obaveze koje su joj još uvijek prioritet u životu.

Pročitajte još

– Ja sam tu debatu stalno vodila i sa Sašom Popovićem, on je stalno govorio: „Ja tebe ne razumijem, sve uslove imaš, savršeno izgledaš i pjevaš, a ti nečeš“. Situacija je takva, možda će se promijeniti, nikad se ne zna, ali zaista radim onako kako osjećam i kako mislim da treba. Djeca su mala i hoću da budem maksimalno tu za njih troje– objašnjava Sevićeva.

Na pitanje da li bi snimila duet sa Darkom Lazićem, Ana odgovara:

– Razmišljali smo o tome, i nije prošao dan da me Saša nije podsticao da mi nađemo pjesmu. Ništa nije isključeno, negdje sam to Saletu ostala dužna i desiće se ako nađemo pjesmu. Mi smo drugačiji profil pjevača, ali ako nađemo na nekoj sredini da plivamo oboje, što da ne– tvrdi voditeljka, prenosi Kurir.