Autobusi na navedenoj liniji će iz smjera Olimpijskog bazena, odnosno Katastra, iz Bulevara vojvode Stepe Stepanovića skrenuti u ulicu Ada te preko mosta kod Toplane doći do Borika i dalje nastaviti postojećom trasom. Ova linija je korigovana kako bi bila dostupnija stanovnicima novoizgrađenih stambenih naselja (Novi Borik i naselja preko puta Kampusa) i obezbijedila bolje povezivanje preduzeća i institucija na navedenoj lokaciji (Toplana, Elektrodistribucija, MUP) sa centralnim gradskim područjem – ističu u Odjeljenju za saobraćaj i puteve Grada Banjaluka.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.