Stanujem u ovom gradu već 50 godina i još toliko da živim, ostao bih ovdje.
Banjaluci želim da se i u ovoj godini nastavi ovako graditi, da se ljudi vole, mladi da se vjenčavaju i da nam se rađa više djece.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.