
Nesreća kod Čelinca: Pijani vozač UDARIO PJEŠAKA i pobjegao, policija ga uhapsila
Policija u Čelincu idenfitikovala je i uhapsila vozača "opela" T.G. iz tog mjesta, koji je pobjegao nakon saobraćajne nesreće u kojoj je povrijeđen pješak Č.B., saopšteno je iz PU Banjaluka.















