
Podsjetila i na koncert Tompsona: Trivićeva oštro o jučerašnjem dolasku Plenkovića u Banjaluku, predstavnicima Srpske poručila "SRAM VAS BILO"
Što si gori, to si bolji. Izgleda da kod predstavnika srpskog naroda, ova narodna izreka i te kako pije vode. Jučerašnja posjeta Andreja Plenkovića Banjaluci i snishodljivost rukovodstva Republike Srpske, kao i gradonačelnika Banjaluke, je bila, u najmanju ruku, negledljiva.


















