Da stvar bude gora to se dogodilo jutros u 6.45 časova kada mnogi ljudi idu na posao, a djeca u školu, pa je saobraćaj pojačan. Srećom, vozači su na vrijeme primijetili voz i zaustavili se.
https://www.facebook.com/srpskainfocom/videos/543422553190531/?__xts__[0]=68.ARC0h3u0Um_CnK-jSYI5jla3QCBybc6fY0BLfAUYMj-zgCH6BwPV1TkV0RhGmTButFy7w_CNlpGdSz03HZXaAsIYZZCLFtdqDdpquJGfITXFVUOQeGYPWH6_rsGYI5CgEJXtqrREI_Pib50jPzZcBIfvg7IKWIoUoiGAGTAGc3h3JQcceKXI7EXZyBk75_RLZUNb6_M_I5J-aYuROtVFWBUVpx4TBesixzH9Ppe7IFxlZpoKZD4CfxvFSu8kGeHTS5NogLdcIM8sMFCOnzaqQEN4yEmFNBsK4GSxp_vdi92zBdTzdfYYqaN0bj76jGs8bc9bQ2_O1QRqRgrkBA&__tn__=-R
Jutros kada sam išla na posao rampa na pružnom prelazu u Zalužanima nije bila spuštena, a teretni voz je prolazio. Dobro je da su automobili sa obje strane dobro pogledali prije nego što su krenuli prelaziti, inače bi se desila velika tragedija – poručila je čitateljka Srpskainfo.
Tragedija koja se nedavno desila na pružnom prelazu u Banjaluci, kada je voz udario automobil u kojem su bile dvije osobe koje su izgubile život, kao da nije bila dovoljna opomena da su rampe veoma bitne za bezbjednost.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu