U Njegoševoj ulici kontejnera više nema. Taj jedan, koji je uvijek bio pun.
Ko je odlučio da skloni kontejner? Zašto?
-Logike nema. Umjesto kontejnera, sad već imamo mini deponiju – kaže mještanka ove ulice.
Priča kako je, dok su imali taj jedan kontejner, uvijek bilo smeća i oko njega, jer nije moglo sve da stane. Sada se plaše da će imati deponiju u sred naselja.
-Za dan, kada je kontejner uklonjen, ovdje je već gomila smeća. Ljudi nemaju gdje da ostavljaju otpad. Jesu li oni normalni? Da pravimo sebi zarazu pred nosom? – ljutito kaže ona.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.