Dopadaju mi se i sva najavljena dešavanja oko novogodišnjih praznika, vidjećemo samo kakav će efekat imati preseljenje „Zimzograda“ u park „Mladen Stojanović“.
Veliki problem je gužva u saobraćaju, bez obzira na nove kružne tokove, u gradu je katastrofa. Da li zbog loše infrastrukture ili zbog velikog broja automobila, ali ulice su preopterećene. Problem je i u okolnim naseljima, koja su totalno neuređena.
Trebalo bi riješiti i problem u kanalizacije u naselju Dolac, u strogom centru grada, gdje mještani ne mogu živjeti od nesnosnog mirisa.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.