Banjaluka je mali, veliki grad u kojem je lijepo živjeti. Ovo je jedno vrijeme bio i najčistiji grad, pa je onda ta oblast zapuštena, ali drago mi je da se sada ponovo vide pozitivni pomaci.
Trebalo bi nam malo uređenije zdravstvo, trebalo bi napraviti neki red u otvaranju ambulanti i apoteka po gradu.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.