Banjaluka mi se, inače, sviđa kao grad, gradi se, izgrađuje, puna je zelenila i taman se optimistično ponadam kako je ovo divan grad, kako ima turističku budućnost, jer industrije odavno nemamo, ali onda pomislim ko će vam doći u mjesto gdje se svako malo dešavaju neke likvidacije.
Ne brinem se za svoju bezbjednost, već što je ta negativna konotacija obojila cijeli ovaj grad.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.