Dojava o bombi primljena je pred početak druge smjene u školi.
– Policijski službenici PU Banjaluka izvršili su evakuaciju učenika i zaposlenih OŠ “Branko Radičević” u Banjaluci, s obzirom da je danas oko 13.20 putem telefona nepoznato lice prijavilo je da je u navedenoj osnovnoj školi postavljena bomba- naveli su iz PU Banjaluka.
Policijski službenici postupaju po navedenoj prijavi u skladu sa Uputstvom o postupanju pripadnika MUP u slučaju prijetnje postavljenom eksplozivnom napravom ili nekim drugim opasnim sredstvom.
Slijedi vrsenje protivdiverzionog pregleda.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.