Hronika

ĐACI I NASTAVNICI NA SIGURNOM Dojava o bombi u OŠ "Branko Radičević" u Banjaluci

Nepoznata osoba prijavila je danas telefonom da je postavljena bomba u Osnovnoj školi "Branko Radičević", potvrđeno je portalu Srpskainfo u Policijskoj upravi Banjaluka.

Osnovna škola Branko Radičević
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER

Dojava o bombi primljena je pred početak druge smjene u školi.

– Policijski službenici PU Banjaluka izvršili su evakuaciju učenika i zaposlenih OŠ “Branko Radičević” u Banjaluci, s obzirom da je danas oko 13.20 putem telefona nepoznato lice prijavilo je da je u navedenoj osnovnoj školi postavljena bomba- naveli su iz PU Banjaluka.

Pročitajte još

Policijski službenici postupaju po navedenoj prijavi u skladu sa Uputstvom o postupanju pripadnika MUP u slučaju prijetnje postavljenom eksplozivnom napravom ili nekim drugim opasnim sredstvom.

Slijedi vrsenje protivdiverzionog pregleda.