Zbog spleta okolnosti kod mene je malo drugačija situacija. Ja želim kontakt sa kćerkom, ali ona je tu ograničena. Ne kažem da postoji uticaj na nju, mislim da je u godinama kada ne mogu ni pod tačkom razuma da je osudim zbog toga što ne želi kontakt. Vrijeme će pokazati da li sam u pravu, da li je ona zaista samo u takvom periodu. Ja ne mogu da se raspravljam sa njom kao sa odraslom osobom. Ja njoj ništa nažalo nisam učinio, ali nešto postoji u njoj otkako ja učestvujem u rijalitijima. Nešto se u njoj prelomilo. Mojim učešćem i onime što se dešavalo unutra, ona se promijenila – ispričao je Marinković voditelju Ivanu Gajiću.

Marinković je potom ispričao da misli da kćerka Lena ne priča sa njim zbog njegove burne veze sa Miljanom Kulić sa kojom ima sina Željka.
– Nije ona mene nikada osudila, ali kroz neke poruke sam mogla da razumijem da je najgore podnijela to što se desilo sa Miljanom Kulić. Mislim da je to negdje najviše boli i da je očigledno nju sramota toga. Mislim da je to u pitanju i ne želim da je maltretiram time. Nadam se da će doći vrijeme kada budemo mogli kao odrasli ljudi da razgovaramo o tome – rekao je Ivan za Kurir.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu