Ipak, davne 1973. u Luksemburgu, gdje je nastupao na “Pjesmi Evrzovizije”, i predstavio se pjesmom “Gori vatra”, imao je kratku romansu sa pjevačicom slavne grupe ABBA, Anifrid Lingstad.
Kako je nekoliko decenija nakon kratkotrajne romanse priznao, Čola se osjećao „upotrijebljenim poput instant-supe“.
– Fridu iz grupe ABBA sam upoznao na Pjesmi Evrovizije, gdje bih drugo. Poslije je usljedio poziv na vikend. Djelovalo je obećavajuće, ali sam se ja nakon cijele te trodnevne idile osjetio upotrijebljenim poput instant-supe. Skuvaš za pet minuta, pojedeš vruće i to je to. A sve je bilo tu: i brvnara i kamin i svijeće i cvijeće, kockaste zavjesice i stoljnjaci, pečena riba u foliji sa bademima i eterična ulja… Ali, ona prava, jedinstvena, ludačka strast, koja se desi između muškarca i žene, je izostala. Nije bilo spontanosti, pa je sve izgledalo kao kad zakažeš vježbanje udvoje u teretani – pričao je on svojevremeno.
Ipak, Čola je nedavno u jednom intervju otkrio da nije bilo baš tako.
– Ma, to su muške finte! Ne može žena iskoristiti muškarca, uvijek on iskoristi nju – izjavio je nedavno.
Inače, Čolić je prije nekoliko dana za hrvatske medije priznao da je prvu djevojku imao u kasnim tridesetim.
– Dosta kasno sam imao prvu djevojku. Prva djevojka mi je bila već kad sam bio zreo. Krajem tridesetih, prva djevojka mi je bila Jasna iz Lokica, prenosi Blic.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu