
"U jednoj noći potrošena količina vode DOVOLJNA ZA 7 DANA" Proglašena vanredna situacija u potkozarskim mjesnim zajednicama
Gradski štab za vanredne situacije Banjaluke proglasio je vanrednu situaciju u potkozarskim naseljima zbog prevelike potrošnje vode sa rezervoara Tunjice, a za sve su okrivili pojedince i njihovu "neracionalnu potrošnju."


















