
Nakon višemjesečne pauze Zeljković i ekipa se vratili u sudnicu: Ponovo polemika oko prevoda dokaza, odbrana tvrdi da su rađeni NESTRUČNO
U Okružnom sudu u Banjaluci danas je, nakon višemjesečne pauze, nastavljeno suđenje Branislavu Zeljkoviću i ostalim optuženima u predmetu „Korona ugovori“, koji se terete za malverzacije prilikom nabavke medicinske opreme tokom pandemije virusa korona.


















