
U toku košenje ambrozije na javnim površinama: Upućen apel građanima da se uključe u borbu protiv alergijski najopasnijeg korova
Iz gradskog Odjeljenja za komunalne poslove saopšteno je da su pojačane aktivnosti na uklanjanju ambrozije sa javnih površina, koje će trajati sve dok traje cvjetanje ove alergene biljke, do kraja septembra.











