
Ostvarila veliki uspjeh: Napuštala tenis na 8 mjeseci ZBOG MENTALNOG ZDRAVLJA, a sada je u polufinalu Vimbldona
Američka teniserka Amanda Anisimova plasirala se u polufinale Vimbldona, pošto je u dva seta bila bolja od Anastasije Pavljučenkove rezultatom 6:1, 7:6!














