
“STANITE SA HAJKOM” SDS poručio da napad na pekaru “Manja” i Trivića NEĆE DONIJETI NIŠTA DOBRO
Napad i hajka koja se vodi na pekaru “Manja” i njenog suvlasnika Sašu Trivića, kao i na ostale privredne subjekte koje rade u FBiH neće donijeti ništa dobro. Ukoliko se to nastavi i dalje moraće se preduzeti recipročne mjere i u Republici Srpskoj, poručeno je sa današnje pres konferencije opštinskog odbora SDS Istočna Ilidža.









