
"Nezavisni smo od ruskog gasa i plina" Njemački kancelar se nada novim ulaganjima i povratku na vrh svjetske ekonomije
Njemački kancelar Olaf Šolc poručio je danas, obraćajući se pred Bundestagom, da je Njemačka u roku od osam mjeseci postala nezavisna od ruskog plina i nafte.


















