
NAJAVILI LITIJU DUGU 70 KILOMETARA Među okupljenima u Beogradu se našli i Banjalučani
Studenti Pravnog fakulteta beogradskog Univerziteta okupili su se večeras ispred Crkve Svetog Marka u Beogradu kako bi pružili podršku srpskom narodu u Crnoj Gori i za nedjelju, 14. februar, najavili litiju do Orašca udaljenog 70 kilometara.


















