
(VIDEO) Povećan broj mrtvih: 13 ljudi STRADALO U NESREĆI na željezničkoj stanici, među žrtvama i DIJETE (6)
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da je broj stradalih u urušavanju nadstrešnice na željezničkoj stanici u Novom Sadu povećan na 13.

















