
(FOTO) “Kasno će biti kad neko nastrada” Mještani Lauša upozoravaju na sve veći broj SAOBRAĆAJNIH NESREĆA i traže hitne mjere
Mještani banjalučkog naselja Lauš uputili su otvoreno pismo MUP Republike Srpske i Policijskoj upravi Banjaluka, upozoravajući na sve učestalije saobraćajne nesreće u Karađorđevoj ulici i tražeći hitne mjere za povećanje bezbjednosti.

















