
"PONOSINI SMO" Racionalnim trošenjem dug Grada smanjen za oko 17 miliona KM
Dug Grada Banjaluke smanjen je za više od 17 miliona KM u odnosu na stanje zatečeno 31. decembra 2020. godine, zahvaljujući racionalnom upravljanju javnim novcem, a u protekloj godini nije bilo ni novih zaduženja.


















