
„ZA PONAŠANJE DJECE ODGOVORNI SU RODITELJI“ Stanić okrivio vlast za to što su se građani opustili
Ne možemo kriviti djecu kad se ne ponašaju kako treba, za to uvijek najveći dio krivice snose njihovi roditelji. Za ponašanje građana najodgovornija je vlast koja je vodi. Sa građanima treba uporno, sistematično i dugoročno raditi, izjavio je predsjednik Odbora za zdravstvo SDS Slobodan Stanić.

















