
"Glupost je da sam otjeran iz Zvezde" Nebojša Čović objasnio zašto više ne ide na utakmice crveno-bijelih
Predsjednik Košarkaškog saveza Srbije Nebojša Čović opširno je govorio o svom odnosu sa Crvenom zvezdom, kontaktu sa njenim čelnicima i svojim idejama o trenutnom poslovnom modelu koji promovišu crveno-bijeli.


















