
Budžetlije dobijaju TRI PUTA VEĆE POVIŠICE nego ostali radnici: Hoće li privatnici slijediti primjer Vlade RS
Najveći broj zaposlenih u Republici Srpskoj imaće od januara plate veće za 16,1 KM, dok će njihove kolege koje primaju platu iz budžeta imati povišice u prosjeku oko 50 maraka.

















