
"Fin momak, ali slab i glup" Tramp progovorio o ostavci bliskog saradnika, pa istakao da je dobro što je otišao
Donald Tramp, predsjednik Sjedinjenih Američkih Država, rekao je da je "dobra stvar" što je visoki zvaničnik obavještajne zajednice Džo Kent podnio ostavku zbog protivljenja ratu sa Iranom.













