
"ZAŠTIĆENIH NEĆE BITI" Ana Brnabić iznijela jasan stav nakon tragedije u Novom Sadu, apeluje na sve da puste institucije da rade svoj posao
Povodom strašne nesreće na Železničkoj stanici Novi Sad, u kojoj je nastradalo više osoba, oglasila se predsjednica Narodne skupštine Ana Brnabić, izjavivši da je slučaj sada prebačen u nadležnost tužilaštva i da je do sada saslušano više od 40 ljudi.
















