Oni su pojasnili da im je sinoć oko 19.20 časova prijavljeno da se u Ulici kraljice Marije u Banjaluci u krugu kasarne nalazi beživotno tijelo.
– Uviđaj su obavili pripadnici vojne policije. Na lice mjesta izašao je dežurni mrtvozornik koji se izjasnio da se radi o prirodnoj smrti – rekla je portparol PU Banjaluka Danijela Mučibabić.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.