Meloni je, odgovarajući na pitanje novinara o stanju odnosa sa SAD nakon Trampovih napada na NATO i na njegove evropske saveznike, rekla da je to deo u kome se ne slaže sa njim, prenosi Ansa.
– I dalje vjerujem da, na geopolitičkom nivou, Evropa nema mnogo toga da dobije od razdora sa SAD, ali naš posao je prije svega da branimo naše nacionalne interese, i kada se ne slažemo, moramo to reći. I ovog puta se ne slažemo – kazala je Meloni.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.