
(FOTO) "Šta si očekivao, 70 evra" Konobar pozelenio od bijesa kad je vidio KOLIKI BAKŠIŠ je dobio na račun od 383 evra, pljušte komentari
Vječita dilema ponovo raspiruje svađu na društvenim mrežama - da li je obavezno ostavljati bakšiš u kafićima i restoranima ili je to isključivo dobra volja i nagrada za uslugu dobrom konobaru?


















