
"Svi su u obavezi da prijave nasilje" Direktorka Komore socijalne zaštite o ubistvu djevojčice u Vršcu
Direktorka Komore socijalne zaštite Sandra Perić rekla da su svi mogli da pokrenu pitanje da li je dijete ugroženo i apelovala na sve da prijave nasilje.


















