
banjaluka
7 godina
Grad riješio da se OBRAČUNA sa divljim deponijama: Mobilne KAMERE snimaju nesavjesne građane
Gradska uprava nabavila je dvije mobilne kamere koje će postavljati širom Banjaluke, na mjestima gdje građani uporno stvaraju divlje deponije.
