
U nesreći kod Doboja povrijeđene 2 osobe: Nakon sudara ispali iz vozila, pa hitno prevezeni u bolnicu
Dvije osobe lakše su povrijeđene, što je konstatovano nakon što su ispale iz vozila prilikom sudara i slijetanja sa kolovoza na magistralnom putu Doboj-Maglaj u mjestu Mravići, rekao je portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona Samir Valentić.















