Opet Doboj!
Milkica Milojević

Opet Doboj!

Opet taj Doboj! Ajd što su udarili kamen temljac za novu sportsku dvoranu, pa onda srušili staru, potrošili milione, a nisu izgradili ništa. Ajd što su budžet grada zavalili u milionske kredite, a plate u javnom sektoru kasne skoro godinu dana. Ajd što se po Doboju javno priča o “skupljanju glasova” za SNSD… Ali ni to nije sve!

Predavanje novinarke Milkice Milojević u Školi praktičnog novinarstva
Milkica Milojević

Idila Doboj

Kako ostati na vlasti do plus beskonačno? Jednostavno. Uzmeš kredit, staviš grad pod hipoteku, pa onda te gradske pare dijeliš građanima, kao Djed Mraz. Na sitno, ali široko obuhvatno.