Policija Srpske
hronika

Dobojlija otuđio automobil: Iznajmio, pa ga nije vratio

Policijskoj stanici Modriča juče je prijavljeno  da je  M.Š.  iz Doboja na području opštine Modriča od jednog privrednog društva za iznajmljivanje vozila iznajmio  automobil „pežo 208” obavezujući se da će ga vratiti do 9. marta što nije učinilo.

BUKTINJA U BRODU Gorio "golf 7"
hronika

BUKTINJA U BRODU Gorio "golf 7"

 Putnički automobil "golf sedam", vlasništvo lica čiji su inicijali D.B. iz Broda, izgorio je u požaru u Ulici Jovana Raškovića u ovoj opštini, saopšteno je iz dobojske Policijske uprave.