
"SAČUVATI ZDRAVLJE GRAĐANA" Zeljković poručuje da Banjaluka treba donijeti nove mjere protiv širenja zaraze
Zdravlje je najvažniji aspekt u ovoj situaciji i trebamo zaštititi zdravlje građana Banjaluke i Republike Srpske, rekao je direktor Instituta za javno zdravstvo Branislav Zeljković.


















