
SAVIĆ BANJAC O PROBLEMU PREVOZNIKA “Treba im pomoći, ali ne na štetu malih privrednika”
Grad Banjaluka nije trebao uzeti novac koji je bio namijenjen za pomoć privredi i preusmjeriti ga za subvencije prevoznicima, rekla je Mirna Savic Banjac odbornik pokreta Banjaluka zove.
















