
IZVJEŠTAJ OTIŠAO U RESORNO MINISTARSTVO Nadležni očekuju stabilizaciju epidemiološke situacije u banjalučkom Domu penzionera
Izvještaj o epidemiološkoj situaciji u Domu penzionera u Banjaluci proslijeđen je Ministarstvu zdravlja i socijalne zaštite RS, a nadamo se da će epidemiološka situacija u ovoj ustanovi narednih dana biti povoljnija.















