
SRPSKAINFO SAZNAJE Fond zdravstvenog osiguranja oštetili za 1,75 MILIONA KM, podnesen izvještaj PROTIV DVIJE OSOBE
Protiv Sladomira Đurića i Srđana Šućura, te preduzeća „Respekt plus“ iz Banjaluke podnesen je izvještaj tužilaštvu zbog sumnje da su raznim malverzacijama oštetili Fond zdravstvenog osiguranja RS za 1,75 miliona maraka, otkriva Srpskainfo.


















