
ROĐENO SEDAM BEBA Banjaluka bogatija za jednu djevojčicu i šest dječaka
U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je sedam beba - djevojčica i šest dječaka.

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je sedam beba - djevojčica i šest dječaka.

U dobojskoj Bolnici "Sveti apostol Luka" u posljednja 24 časa rođeno je devet beba.

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je 11 beba, pet djevojčica i šest dječaka.

U Republici Srpskoj u posljednja 24 časa rođeno je 26 beba.

Na Odjeljenju za akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je 13 beba.

Sedam beba rođeno je u Banjaluci u protekla 24 časa, podaci su banjalučkog odjeljenja Civilne zaštite.

U Klinici za ginekologiju i akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra tokom proteklog dana rođeno je 13 beba.

U Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske u protekla 24 časa rođeno je pet beba - tri djevojčice i dva dječaka.

U Kliničkom centru na Odjeljenju za akušerstvo u posljednja 24 časa rođeno je devet beba - sedam djevojčica i dva dječaka.

U Kliničkom centru u Banjaluci na Odjelu za akušerstvo rođeno je 12 beba - šest dječaka i šest djevojčica.

U Bolnici "Sveti apostol Luka" u Doboju tokom vikenda rođeno je 14 beba, i to devet dječaka i pet djevojčica.

U Banjaluci je u posljednja 24 časa rođeno 11 beba, saopšteno je iz gradskog Odjeljenja Republičke uprave Civilne zaštite.

U Bolnici "Sveti apostol Luka" u Doboju tokom vikenda rođeno je 11 djevojčica i sedam dječaka, objavljeno je na internet stranici ove ustanove.

Osam dječaka i osam djevojčica rođeno je u protekla 24 časa u Klinici za ginekologiju i akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci, saopšteno je iz banjalučkog odjeljenja Republičke uprave civilne zaštite.

U Bolnica "Sveti apostol Luka" u Doboju tokom vikenda rođeno je 12 beba, i to pet djevojčica i sedam dječaka.

Novogodišnja noć u Bijeljini protekla je mirno, a građani, koji su slavili u svojim domovima, u ponoć su vatrometima obilježili prelazak stare u novu godinu prema julijanskom kalendaru.