
NAJLJEPŠE VIJESTI Banjaluka bogatija za deset beba
U banjalučkom porodilištu u toku protekla 24 časa rođeno je 10 beba.

U banjalučkom porodilištu u toku protekla 24 časa rođeno je 10 beba.

U Banjaluci su u posljednja 24 časa rođene četiri bebe, podaci su banjalučkog Područnog odjeljenja Republičke civilne zaštite.

U dobojskoj Bolnici "Sveti apostol Luka" tokom vikenda rođeno je 17 beba.

U protekla 24 časa rođeno je osam beba u banjalučkom porodilištu.

U protekla 24 časa rođeno je 13 beba u banjalučkom porodilištu.

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je pet beba.

U Banjaluci je tokom proteklog dana i noći rođeno 14 beba, podaci su banjalučkog odjeljenja Republičke uprave civilne zaštite.

Miloš Vučević, gradonačelnik Novog Sada, podijelio je lijepu vijest putem svog zvaničnog Instagram profila.

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno 10 beba - četiri djevojčice i šest dječaka.

Ministar za naučnotehnološki razvoj, visoko obrazovanje i informaciono društvo Republike Srpske Srđan Rajčević izjavio je danas u Bijeljini da će nakon implementacije projekta "e-beba" sve procedure oko statusa novorođenčeta biti završavane u porodilištu.

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je pet beba - tri djevojčice i dva dječaka.

U dobojskoj Bolnici "Sveti apostol Luka" u prvih šest mjeseci ove godine rođene su 704 bebe.

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je 12 beba.

U protekla 24 časa rođeno je devet beba u porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci.

U porodilištu bijeljinske Bolnice za šest mjeseci ove godine obavljeno je 460 porođaja i rođene su 464 bebe, što je za 10 više nego u istom periodu lani, rekla je načelnik Odjeljenja za ginekologiju i akušerstvo Bolnice "Sveti vračevi" Vesna Perković Maksimović.

Prema podacima banjalučke Civilne zaštite juče su se u ovom gradu dogodile četiri saobraćajne nezgode u kojima nije bilo teško povrijeđenih.

Jedanaest beba rođeno je u Banjaluci u protekla 24 časa.

U Banjaluci je u protekla 24 časa rođeno deset beba.

Informacioni sistem elektronske prijave novorođenčeta u Republici Srpskoj "eBeba" omogućiće roditeljima da sve procedure od rođenja djeteta i upisa u matičnu knjigu rođenih do upisa u zdravstveno osiguranje završe na brži, efikasniji i ekonomičniji način.

Osam beba rođeno je tokom vikenda u dobojskoj Bolnici "Sveti apostol Luka".