
Srednjoškolci dočekali uplate: Banjaluka isplatila prvu ratu stipendija učenicima
Grad Banjaluka izvršio je isplatu prve rate stipendija za učenike koji su ostvarili pravo na stipendiju za školsku 2025/2026. godinu. Prva rata stipendije isplaćena je za 1.304 učenika, koji su preuzeli rješenje o ostvarivanju prava na stipendiju, u iznosu od 131.660 KM.


















